Acar Konakları

Hayatınızda bambaşka bir sayfa açmaya DAVETLİSİNİZ!

Modern, lüks ve konforlu bir villa yaşamını, şehir imkânlarına uzak kalmadan doğayla iç içe yaşamanız mümkün.

Acar Konakları, Büyükçekmece Gölü'ne karşı konumlanan manzarasıyla 31.500 m2 alan içerisinde 15 modern villa ve sosyal aktivite alanından oluşmaktadır.

Sıradan bir konak yapılanmasının çok ötesinde lüksü, konforu ve huzuru yeniden şekillendiren bu yaşam alanında tüm detaylar yaşama kalite katan teknolojiler kullanılarak hayata geçirildi. Butik bir site anlayışıyla inşa edilen Acar Konakları'nda tüm villalar muhteşem göl manzarasına hakim olduğundan, evinizde gün batımınının şölene dönüşen keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Ortalama 1.700 m2 arsa üzerine birbirini kapatmayacak şekilde çapraz konumlandırılmış villalar, ferahlığıyla günün tüm yorgunluğunu unutturuyor.

2.500 m2 alanda yer alan sosyal tesisteki Açık Havuz, Çocuk Havuzu, Açık Saha, Açık Teras, Spor Salonu, Hamam, Sauna ve Bay-Bayan Giyinme bölümleriyle de evinizden uzaklaşmadan hem siz hem de aileniz hayatınıza hareket katabilirsiniz.


Acar Detaylar

Sadece bir eve değil, kaliteli ve size mutluluk verecek bir yaşama sahip olun.

Butik site konseptiyle ruhunuza hitap eden bir yaşam sunan Acar Konakları'nda, geniş bahçeniz sayesinde dört mevsimin tadını doğayla iç içe çıkarabilirsiniz.

Acar Konakları

Mimari

Estetik mimari bir anlayışla tasarlanan villalarda, özel iç dekorasyon ve geniş hacimli iç mekânlar size kaliteli bir yaşam vaad ediyor.

Geniş bahçelere açılan tam boy pencerelerle iç mekânlar güneş ışığını maksimum seviyede alarak, aydınlık ve ferah yaşam alanları oluşturuyor. Giriş kat, bahçe katı ve çatı katındaki toplam 3 mutfak, tüm beyaz eşyalar dahil olarak teslim ediliyor. Villanın en önemli özelliklerinden biri de yatak odalarının kendine özel banyosunun bulunmasıdır.

Acar Konakları’nda yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok özellik bulmanız mümkün. Örneğin; merkezi süpürme sistemi mekânların temizliği ve hijyeni açısından önemli pratik çözüm sağlarken, villada bulunan asansör sayesinde de katlara yorulmadan ulaşabilirsiniz.

AcarKonakları

Isı Yönetimi

Daikin VRF klima sistemi ve Rehau marka yerden ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır.

AcarKonakları

Villanın Diğer Özellikleri

Villanın içinde yer alan özel tasarımlı hamamda; özel el yapım kurnalar, Osmanlı mimarisine has çiniler ve bataryalar, özel mermer süslemeler olup, ayrıca CTP kubbe tavan ve fiber optik 7 renkli aydınlatma sistemi kullanılmıştır. Gömme rezervuarlar Geberit, gömme rezervuar kapakları altın kaplama, bataryalar Grohe marka olup özel tasarım Swarovski taşlı, krom-altın kaplama karışımıdır. Tüm cihazlar (eviye, davlumbaz, fırın, mikrodalga, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi) ankastre olup Franke'nin ürünleri kullanılmıştır. Her katta diyafon sistemi ve yangın koruma sistemi ise standarttır.

Acar Sunum

Büyükçekmece Gölü manzaralı 31.500 m2 alan içinde 15 modern villa ve sosyal tesis ile ayrıcalıklı bir yaşam.BAHÇE KATI

Salon
Türk Hamamı
Sauna
Kapalı Garaj
Tesisat Odası
Hizmetli Odası (Banyolu)
Çamaşır / Ütü Odası
Banyo
Kiler
Açık Mutfak
AsansörGİRİŞ KATI

Salon
Balkon
Teras
Oturma Odası
Ana Mutfak
Banyo - Wc
Asansör1. KAT

Ebeveyn Yatak Odası
Ebeveyn Banyo
Ebeveyn Giyinme Odası
Yatak Odası 1 (Balkonlu)
Özel Banyo 1
Yatak Odası 2
Özel Banyo 2
Yatak Odası 3
Özel Banyo 3
Balkon
AsansörÇATI KATI

Salon
Mutfak
Yatak Odası 4
Özel Banyo 4
Hobi Odası
Depo
Teras Balkon
Koridor

Acar Galeri

Yakın mesafede ve kolay ulaşım sağlayabileceğiniz alışveriş merkezleri, hastane ve eğitim alanları ile yaşamın tam içindesiniz.

Genel Görünüm

Bahçe Katı

Giriş Katı

1. Kat

Çatı Katı

Sosyal Tesisler

Acar Planlar

Genel ve konut planlarını aşağıda görebilirsiniz.

 

 

 

Giriş Kat Planı
Giriş Kat Planı
Bahçe Katı Planı
Bahçe Katı Planı
>1. Kat Planı
1. Kat Planı
Çatı Kat Planı
Çatı Kat Planı
Sosyal Tesisler - Alt Kat Planı
Sosyal Tesisler - Alt Kat Planı
Sosyal Tesisler - Üst Kat Planı
Sosyal Tesisler - Üst Kat Planı
Genel Plan
Genel Plan
>
Acar İletişim

Acar Konakları ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilir veya ziyaret edebilirsiniz.

FORM

ANA SAYFA